Vezető részvényeinek többsége felfelé húzta a Budapesti Értéktőzsde részvényindexét, amely a mérsékeltebb nemzetközi hangulat közepette is erősödni tudott.

A 22 éves bringás Belgiumban, edzés közben bukott. A terepkerékpáros szezon rajtja előtt megsérülő magyar kerékpárosnak valószínűleg az egész cyclocross szezont ki kell hagynia.

A Minnesota Lynx 23 éves magyar játékosa büszke arra, amit első szezonjában elért a világ legerősebb bajnokságában. Az európai klubszezonban az olasz Schio csapatát erősíti majd.

A szabadfogásúak 65 kilogrammos súlycsoportjában szereplő Muszukajev Iszmail az olimpiai kvóta után az aranyérmet is megszerezte. Az orosz származású birkózó Magyarország második szabadfogású világbajnoka.

Meglepetésgyőzelem született az idei spanyol körversenyen, a viadalt domináló Jumbo Visma harmadik számú embere szerezte meg az első helyet. Valter Attila győztes csapat tagja volt, és a 22. helyen zárt.