A győri SZEnergy TEAM autója megfelelt a technikai elvárásoknak

A győri Széchenyi István Egyetem SZEnergy csapata szerencsésen megérkezett a Queen Elizabeth Olimpiai Parkba a hétvégi Shell Eco-marathon üzemanyag-hatékonysági versenyre. A csapatoknak először a szigorú, egész napos technikai és biztonsági ellenőrzésen kell megmutatnia az általuk épített autót. A győri csapat sikerrel átment a vizsgálaton, így mostantól a versenypályán is elkezdhetik a teszteléseket.   A technikai és biztonsági ellenőrzésről készült videó a csapat Facebook oldalán tekinthető meg: LINK
Itt állíthatja be, hogy a GazMag az elsők között legyen a Google-találatokban.

Az utolsó szakaszon dőlt el az olasz kerékpáros körverseny összetettje. A holland Demi Vollering nagy fordításának köszönhetően szerezte meg a női Giro d'Italia első helyét. Az egyetlen magyar induló, Zsankó Petra a századik helyen zárt.