Szurkolói ankétot tartott az ETO FC Győr

Megtartotta idei első szurkolói ankétját az NB3-ban szereplő [ETO FC Győr][1] labdarúgó csapata. A rendezvényen a klub vezetése számolt be a csapat jelenlegi anyagi és sportszakmai helyzetéről, és bemutatkozott a három újonnan igazolt labdarúgó. Az eseményen a vezetőedző, Preszeller Tamás is értékelte az elmúlt időszakot, és vázolta a tavaszi szezonra vonatkozó célokat. [1]:LINK
Itt állíthatja be, hogy a GazMag az elsők között legyen a Google-találatokban.

Másodszor is elhódította a világ legjobb vörösbora címet a Concours Mondial de Bruxelles nemzetközi borversenyen a villányi Jammertal Borbirtok. A nagy presztízsű elismerést a Koh-I-Noor Merlot 2018 tétellel érdemelték ki.