Társadalmi és gazdasági kihívások Iránban

Társadalmi és gazdasági kihívások Iránban. Ezzel a címmel kerül sor a Magyar Tudományos Akadémia Közdazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpont Világgazdasági Intézetének novemberi műhelybeszélgetésére. A bevezető előadást Szigetvári Tamás tartja. Időpont: 2015. november 5., 10 óra Helyszín: 1112 Budapest, Budaörsi út 45. 804-es terem A beszélgetés meghívója az alábbi linken található: LINK ![][1]   [1]: /media/img/articles/2529a87a869c07ce2e6d184b131019e3a59.jpg

Az utasok közvetlen visszajelzése alapján érdemelte ki a Repülőterek Nemzetközi Tanácsa vendégélmény díját az osztrák főváros reptere. A Bécsi Repülőtéren további fejlesztés is zajlik, ami a tervek szerint 2027-re készül el.

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér tizenharmadik alkalommal nyerte el a Skytrax Kelet-Európa legjobb repülőtere díját. Az elismerést az utasok véleményére alapozott felmérés alapján kapta meg a Budapest Airport.

Mérsékelt veszteséggel zárt a hetet a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe. A BUX vezető részvényei közül egyedül az OTP árfolyama esett.