A földforgalmazás aktuális kérdései címmel tart előadást az MKT Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakosztályának meghívásáraSimon Attila István, a Földművelésügyi Minisztérium közigazgatási államtitkára 2015. július 6-án, hétfőn 15 órától az Agrárgazdasági Kutató Intézet (AKI) előadójában (1093 Budapest, Zsil u. 3-5.). A rendezvény házigazdája Juhász Anikó, az AKI főigazgatója, moderátora pedig Zöldréti Attila, a szakosztály elnöke lesz.
_(Forrás: www.mkt.hu)_
Az utasok közvetlen visszajelzése alapján érdemelte ki a Repülőterek Nemzetközi Tanácsa vendégélmény díját az osztrák főváros reptere. A Bécsi Repülőtéren további fejlesztés is zajlik, ami a tervek szerint 2027-re készül el.
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér tizenharmadik alkalommal nyerte el a Skytrax Kelet-Európa legjobb repülőtere díját. Az elismerést az utasok véleményére alapozott felmérés alapján kapta meg a Budapest Airport.
Az Óbudai Egyetem átvette a Magnus Aircraft Zrt.-től a közösen fejlesztett Magnus Fusion 212 típusú kétszemélyes kisrepülőgép első példányát. A két fél elmondása szerint a magyar repülőgépipar fellendítése céljából működik együtt.