FIKOT 2015 - Újra Gyöngyösön

Az utóbbi években megszokott tendencia, melyek szerint páratlan években Gyöngyös rendezheti a FIKOT-ot, folytatódik. A 2015-ös Fiatal Közgazdászok Országos Találkozójának 2015-ben is a heves megyei város lesz a házigazdája. Az eseményre április 24. és 26. között kerül sor. Kihirdetésre kerül a jövő évi KÁMFOR házigazdája is, a konferencia november 20. és 22. között Szegeden kerül megrendezésre.
Itt állíthatja be, hogy a GazMag az elsők között legyen a Google-találatokban.

Másodszor is elhódította a világ legjobb vörösbora címet a Concours Mondial de Bruxelles nemzetközi borversenyen a villányi Jammertal Borbirtok. A nagy presztízsű elismerést a Koh-I-Noor Merlot 2018 tétellel érdemelték ki.