Győrben játssza idei első mérkőzését a magyar labdarúgó válogatott. A nemzeti csapat február 29-én, este 18:00 órakor Bulgária legjobbjait fogadja.
A válogatott legutóbb 2010. március 3-án lépett pályára az ETO-parkban, akkor 1-1-es döntetlent játszott az orosz válogatottal. A magyar csapat gólját azon a meccsen Vanczák Vilmos szerezte, aki most is tagja a keretnek.
A magyar csapat szerdán, a bolgár válogatott kedden érkezik Győrbe.
A 2025-ös üzleti évre vonatkozó számviteli beszámolók benyújtásának határideje vészesen közeleg. Az IFRS-t alkalmazók köre emelkedik, a cégek száma azonban negyedik éve csökken Magyarországon.
A Balaton mellett a Velencei-tó és a Tisza-tó is jelentős üdülőövezet. A szakértő most elárulta, hol vesznek leginkább nyaralót a magyarok, és mennyit kell összegyűjteni rá.
Több fontos szabály is módosult, ezért aki még nem tette meg, érdemes ánéznie a személyi jövedelemadó bevallás tervezetét, amit a többségnek idén is elkészített a NAV. Az szja-bevallás határideje május 20-a.
Az olasz fővárosban a hőmérséklet elérheti a 32 Celsius-fokot. Az ország többi részén sem jó a helyzet, az alpesi Bolzano városában 1956 óta nem volt ilyen hőség májusban.
Előszőr győzött svéd versenyző a magyar kerékpáros körversenyen. Jakob Söderqvist a szombati királyszakasz lerövidítésének és vasárnapi hősies küzdelmének is köszönheti az összetett győzelmet.