A logisztikai gondolkodásmód hogyan tehetné jobbá és hatékonyabbá környezetünket? A logisztikai szemléletmód hiánya milyen pazarlásokat, károkat okozhat környezetünkben?
Ezekre a kérdésre keresi a választ a Magyar Közgazdasági Társaság Logisztikai Szakosztálya és a Széchenyi István Egyetem közös konferenciája.
A rendezvényre 2011. november 29-én, kedden 10 órakor kerül sor a Széchenyi István Egyetem VIP termében. (9026 Győr, Egyetem tér 1.)
A konferencián való részvétel ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők.
A részletes program elérhető az alábbi linken:
LINK
[1]:LINK
Nyáros sokaknak csábító az a megoldás, hogy a szabadságot néhány nap vagy hét távmunkával egészítsék ki. Külföldről végzett távmunka esetén azonban érdemes tisztában lennünk néhány fontos adózása szabállyal.
Áprilistól októberig várják a sétálni és kerékpározni vágyókat az oszták főváros túraprogramjai. A bécsi Gemma Zukunft idén minden korábinál több ingyenes eseményt hirdetett meg.
Az elmúlt időszak hőhullámai kihívások elé állították a hazai vízinfrastruktúrát. A GKI friss elemzése helyzetképet ad a magyarországi vízfogyasztástról. Pánikolni még nem kell, de szemléletváltásra szükség lehet.
A magyar úszó a a Stillwater 8 sorozat kihívásai közöl immár az ötödiket teljesítette. Mányoki Attila kicsivel több mint 16 óra alatt teljesítette az 51 kilométeres távot.
Gólnélküli rendes játékidő után hosszabbításban dőlt el a világbajnoki cím sorsa. Spanyolország labdarúgó válogatottja 2010 után másodszor hódította el a legrangosabb trófeát.